خدمات مهندسی

  1. خانه
  2. /
  3. خدمات مهندسی

خدمات مهندسی

خدمات مهندسی

خدمات مهندسی، طراحی و مشاوره در 

 

۱- طراحی و خدمات مهندسی

شرکت راهکار گستران آرون در بخش خدمات مهندسی خود تیمی متشکل از مدیران و مهندسین متخصص و با تجربه در صنایع فروآلیاژها، تولید شمش منیزیم از طریق احیا با فروسیلیسیم و فرآوری مواد کربنی مورد مصرف در صنایع تولید فروآلیاژ و فولادسازی می­باشد و کلیه خدمات مهندسی مفهومی، مهندسی پایه، مهندسی تفصیلی، مهندسی خرید و مهندسی کارگاهی را ارائه می نماید.

تمامی مهندسان در این شرکت دارای تجارب علمی و عملیاتی در صنایع نام­برده هستند که این مهم خود مطلوبیت ارائه خدمات اعضا را تضمین می­نماید. همچنین همکاری با شرکت ­های بزرگ تکنولوژیست اروپایی و آسیای شرقی در پروژه­ های مختلف باعث توانمندی بیشتر این شرکت در طراحی شده است.

از جمله مهمترین مواردی که در طراحی مهندسی این شرکت مورد توجه قرار می گیرد در نظر گرفتن جنبه های زیست محیطی با رویکرد مسئولیت اجتماعی می باشد.

 

 

۲- مشاوره، نظارت عالیه و کارگاهی

انتخاب و استفاده از خدمات مهندسی و خدمات مشاوره حرفه ای، در موفقیت پروژه ها و دستیابی به اهداف آنها انکار ناپذیر و حیاتی است. مشاور می تواند در روند اجرای پروژه هدایت فنی امور پروژه را بر عهده گرفته و در مقاطع حساس و نقاط عطف اجرای پروژه، کارفرمایان را در دستیابی به تصمیم های درست و به موقع یاری نماید. در این راستا، میزان تخصص، تجربه و نیز تعهد مشاور به تامین منافع پروژه، اساسی ترین عامل در انتخاب و بکارگیری مشاور جهت تضمین موفقیت پروژه است.

 

مهمترین خدمات قابل ارائه این شرکت عبارت است از:

 

 

 

۳- مطالعات فنی و اقتصادی

طرح توجیهی فنی- اقتصادی (امکان سنجی) معمولاً به بانک ها و سرمایه گذاران جهت تامین مالی طرح‌های سرمایه‌گذاری ارائه می‌شود تا بر اساس برنامه زمانبندی و منابع مورد نیاز و همچنین با بررسی درآمدها و شرایط بازگشت سرمایه، سرمایه‌گذار یا بانک را متقاعد سازد که در پروژه سودآوری مشارکت می‌‌کند. بررسي توجيه‌پذيري هر طرح سرمايه‌گذاري در سه بخش مطالعات بازار، مطالعات فني و مطالعات مالي صورت مي‌پذيرد.

معمولاً در این‌گونه مطالعات به موضوعاتي چون وضعیت بازار، مشخصات محصول، ظرفيت توليد، ماشین‌آلات لازم، ميزان سرمايه‌گذاري و سودآوری طرح پرداخته مي‌شود. فعالیت‌های موسسه در این زمینه عبارت است از:

 

 

شرکت مهندسی راهکار گستران آرون با اتکاء به دانش فنی و مهندسی و بهره ­گیری از تخصص پرسنل خود در بخش مطالعات فنی اقتصادی و به پشتوانه تهیه ده ها طرح توجیهی، گزارش پیش امکان سنجی و امکان­ سنجی در حوزه های صنایع فروآلیاژ و فولاد سازی، صنعت منیزیم، صنایع شیمیایی، زغال سنگ و مواد کربنی و فرآوری مواد معدنی به مشتریان محترم در تصمیم گیری برای انجام سرمایه گذاری بهینه و سود ده یاری می­ رساند و با بکارگیری استانداردها و ابزارهای روز در این حوزه، تصویری شفاف از توجیه پذیری پروژه های مورد نظر کارفرمایان را در برابر ایشان قرار می دهد.