انتصاب مجدد جناب آقای مهندس عباس منصوریان به سمت رئیس هیات مدیره انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی

  1. خانه
  2. /
  3. وبلاگ و خواندنی‌ها
  4. /
  5. انتصاب مجدد جناب آقای مهندس عباس منصوریان به سمت رئیس هیات مدیره انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی

انتصاب مجدد جناب آقای مهندس عباس منصوریان به سمت رئیس هیات مدیره انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی

انتصاب مجدد جناب آقای مهندس عباس منصوریان

انتصاب مجدد جناب آقای مهندس عباس منصوریان به سمت رئیس هیات مدیره

جناب مهندس عباس منصوریان دوباره رییس  انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی شد. انجمن صادرکنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی که ماموریت و هدف اصلی آن، حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی اعضاء و حل مشکلات صادر کنندگان است که  خود متضمن رشد و توسعه ی صادرات غیر نفتی نیز می باشد.

این انجمن در روز سی‌ و یکم شهریور ماه سال ۱۳۸۰ به همت و تلاش جناب آقای علی اصغر حاجی بابا (از صنعتگران و کارآفرینان برتر ایران) تاسیس گردید و نخستین مجمع عمومی خود را با حضور جمعی از مقامات و مدیران عالی رتبه و تعداد قابل توجهی از صادرکنندگان منتخب کشور برگزار نمود تا با انتخاب هیات مدیره به سیاست‌ها و استراتژی‌های خویش رسمیت دهد و تشکلی جدید را در عرصه اقتصادی کشور بوجود آورد.

در حال حاضر انجمن دارای بیش از ۳۰۰ عضو از صادرکنندگان نمونه و فعال سراسر کشور می باشد که تعداد آن ها رو به فزونی است.
انجمن صادرکنندگان توفیق یافت با تجهیز بخش کارشناسی، کوشش هایی را در جهت مطالعات پایه‌ای پیرامون مسائل و مشکلات صنعت در حوزه صادرات، قوانین اقتصادی و اظهار نظر در باره طرح‌ها و لوایح قانونی، بررسی تصمیمات و راهکارهای دولت و ارائه پیشنهادهای جدید در تکمیل و جامعیت بخشیدن آنها، سازمان دهد و با تشکیل جلسات ماهانه مداوم با اعضای هیات مدیره مسائل مربوط به صادرات را مورد بحث و بررسی قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.